VARIO GOLD jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm
VARIO GOLD jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1210GX1016 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 47.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908507 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm
expedícia do 8 dní256,32 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
549,10 €
Pri platbe vopred iba 507,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm
expedícia do 8 dní249,38 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €

