VARIO GOLD jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1400 mm
VARIO GOLD jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1400 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1314GX1016 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1400 mm |
| Farba profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 75.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908620 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1400 mm GX1214GX2215
expedícia do 8 dní367,11 €
Pri platbe vopred iba 339,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1400 GX1514-06
expedícia do 8 dní391,77 €
Pri platbe vopred iba 362,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1400 mm GX1314-02
expedícia do 8 dní453,94 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €

