VARIO GOLD jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm
VARIO GOLD jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1390GX1016 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 43.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908576 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 900 mm GX1390-01
expedícia do 8 dní297,99 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 900 mm GX1290GX2210
expedícia do 8 dní273,34 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €

