VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1000 mm
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1000 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1210-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913951923 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm
expedícia do 8 dní249,38 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €
VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm GX1210GX1015
expedícia do 8 dní256,32 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1000 mm GX1210GX2215
expedícia do 8 dní297,65 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €


