VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1400 mm
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1400 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1214-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913952043 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1400 mm GX1314GX2210
expedícia do 8 dní412,27 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
370,93 €
Pri platbe vopred iba 343,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1400 GX1514-05
expedícia do 8 dní384,82 €
Pri platbe vopred iba 355,00 €


