VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm GX1412-02
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm GX1412-02
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1412-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 63.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913952340 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1200 mm GX1512-09
expedícia do 8 dní426,16 €
Pri platbe vopred iba 394,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1200 mm GX1412GX2210
expedícia do 8 dní370,57 €
Pri platbe vopred iba 342,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1200 mm GX1512-02
expedícia do 8 dní391,42 €
Pri platbe vopred iba 362,00 €


