VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414-02
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414-02
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1414-02 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 73.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913952388 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen G05 uhlová/priama termostatická sada s krytom S, Duplex, DN50, biela - W908-958-910-20
expedícia do 10 dní59,97 €
Mexen G00 uhlová/priama termostatická sada s krytom R, Duplex, DN50, čierna W908-900-905-70
expedícia do 10 dní54,18 €
Mexen G00 termostatická súprava hranatá/rovná, Duplex, DN50, čierna - W908-900-70
expedícia do 10 dní43,80 €


