VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1400 mm GX1514-09
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1400 mm GX1514-09
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1514-09 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913952517 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
398,72 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
377,88 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1400 mm GX1214GX2214
expedícia do 8 dní367,11 €
Pri platbe vopred iba 339,00 €


