VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 700 mm
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 700 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1270-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 34.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952050 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-01
expedícia do 8 dní287,23 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 700 mm GX1270GX2210
expedícia do 8 dní242,08 €
Pri platbe vopred iba 224,00 €
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 700 mm GX1570-10
expedícia do 8 dní273,69 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €


