VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 800 mm GX1380-01
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 800 mm GX1380-01
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1380-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 36.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952234 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
69,05 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 800 mm GX1480-02
expedícia do 8 dní332,38 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 800 mm GX1280GX1015
expedícia do 8 dní221,58 €
Pri platbe vopred iba 205,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 800 GX1580-05
expedícia do 8 dní263,27 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €


