VARIO matné sklo 900x2000mm GX1490
VARIO matné sklo 900x2000mm GX1490
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1490 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 41.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887758 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bez profilu |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
187,59 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €
expedícia do 8 dní
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit


