VARIO prídavný panel 350mm, číre sklo, čierna GX3514
VARIO prídavný panel 350mm, číre sklo, čierna GX3514
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX3514 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Tvar L pevná |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913945588 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
312,74 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mars elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, biely - W110-1500-500-2600-20
expedícia do 10 dní168,28 €
Novaservis Elektrická vykurovacia tyč 200W OT/200
expedícia do 8 dní56,85 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
467,40 €
Pri platbe vopred iba 443,00 €

