VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1100 mm GX1211GX2215
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1100 mm GX1211GX2215
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1211GX2215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 58.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913944543 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1100 mm GX1211GX1015
expedícia do 8 dní273,69 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 1100 mm
expedícia do 8 dní318,84 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1100 mm GX1511-01
expedícia do 8 dní367,11 €
Pri platbe vopred iba 339,00 €


