VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1400 mm GX1214GX2215
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, číre sklo, 1400 mm GX1214GX2215
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1214GX2215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 76.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913944604 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
506,07 €
Mexen Ares kúpeľňový radiátor 900 x 400 mm, 312 W, antracit - W102-0900-400-00-66
expedícia do 10 dní73,55 €


