VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410GX2215
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410GX2215
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1410GX2215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 44.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913944840 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1000 GX1510-07
expedícia do 8 dní308,42 €
Pri platbe vopred iba 285,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1000 mm GX1510-09
expedícia do 8 dní384,47 €
Pri platbe vopred iba 355,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410GX2214
expedícia do 8 dní335,85 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €


