VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1300 mm GX1413GX2215
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1300 mm GX1413GX2215
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1413GX2215 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 68.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913944901 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, matné sklo, 1300 mm GX1413GX1015
expedícia do 8 dní357,03 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1300 mm GX1413GX2210
expedícia do 8 dní391,42 €
Pri platbe vopred iba 362,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1300 mm
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 323,00 €


