VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414GX2215
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414GX2215
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1414GX2215 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 73.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913944925 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414-02
na objednávku453,94 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 1400 mm GX1314GX2210
expedícia do 8 dní412,27 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1400 mm GX1514-02
expedícia do 8 dní433,11 €
Pri platbe vopred iba 400,00 €


