VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1400 mm GX1514-03
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 1400 mm GX1514-03
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1514-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná Walk |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 76.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913945922 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen G05 uhlová/priama termostatická sada, Duplex, DN50, antracit - W908-958-66
expedícia do 10 dní43,80 €
Mexen G05 uhlová/priama termostatická sada, Duplex, DN50, zlatá - W908-958-50
expedícia do 10 dní51,35 €

