VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, dymové sklo, 900 mm GX1390GX1015
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, dymové sklo, 900 mm GX1390GX1015
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1390GX1015 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 43.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913944819 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 900 mm GX1590-10
expedícia do 8 dní311,89 €
Pri platbe vopred iba 288,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 900 mm
expedícia do 8 dní232,00 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 900 mm GX1390GX2210
expedícia do 8 dní311,53 €
Pri platbe vopred iba 288,00 €


