VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1400 GX1514-07
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1400 GX1514-07
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1514-07 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1400 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 78.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913946219 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | nordic |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
52,53 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414GX2210
na objednávku412,27 €
Pri platbe vopred iba 381,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1400 mm GX1414-02
na objednávku453,94 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
398,72 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €


