VEGA zostava kúpeľňového nábytku, š. 104 cm, dub platín VG873-03
VEGA zostava kúpeľňového nábytku, š. 104 cm, dub platín VG873-03
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VG873-03 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VEGA II |
| Rozmer | 103,5x61,4x45 cm |
| Šírka | 1035 mm |
| Výška | 614 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / ks | 45.7200 kg |
| Balenie | 6 ks |
| EAN | 8590913921650 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LOTTA umývadlová páková batéria, čierna LT602B
expedícia do 8 dní60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene čierny 850 mm, bočné D40, Drops čierna CH 850 DC 2
expedícia do 8 dní89,73 €
Podlahový linear. žľab k stene čierny 850 mm, bočný D40, Klasik/floor čierna CH 850 KC 2
expedícia do 8 dní89,73 €
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, harmony lesk CH 850 H 2
expedícia do 8 dní89,73 €


