VEGA zostava kúpeľňového nábytku, š. 145 cm, biela/dub platín VG073-02
VEGA zostava kúpeľňového nábytku, š. 145 cm, biela/dub platín VG073-02
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VG073-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VEGA II |
| Rozmer | 144,5x61,4x45 cm |
| Šírka | 1445 mm |
| Výška | 614 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / ks | 46.8700 kg |
| Balenie | 6 ks |
| EAN | 8590913921544 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Zostava | ano |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
LOTTA umývadlová páková batéria, čierna LT602B
expedícia do 8 dní60,61 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 50 cm s doskou, 1 zásuvka, drážkovaná, matná biela - 91A20-05023-1-BFC01
expedícia do 10 dní217,92 €
75,71 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 45 x 43,5 cm, matný grafit - 91A11-0450-470-1-66
expedícia do 10 dní45,76 €


