VEGA zostava kúpeľňového nábytku, š. 97,5 cm, biela/dub platín VG052-02
VEGA zostava kúpeľňového nábytku, š. 97,5 cm, biela/dub platín VG052-02
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VG052-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VEGA II |
| Rozmer | 97,5x63,8x45 cm |
| Šírka | 975 mm |
| Výška | 638 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Hmotnosť / ks | 41.3800 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913921490 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
5,90 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
DAPHNE stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, chróm DH601
expedícia do 8 dní91,11 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 750 mm, bočné D40, drops mat s nerez. rámčekom CH 750 DN 3
expedícia do 8 dní123,91 €
Podlahový linear. žľab k stene 750 mm, bočné D40, drops lesk s nerez. rámčekom CH 750 DN 2
expedícia do 8 dní123,91 €


