VELOX zrkadlová skrinka 900 mm s dávkovačom, vodovodnou batériou a sušičom MUM000115
VELOX zrkadlová skrinka 900 mm s dávkovačom, vodovodnou batériou a sušičom MUM000115
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-MUM000115 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 90x90x26,3 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 900 mm |
| Hloubka | 263 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Hmotnost / ks | 33.2796 kg |
| EAN | 8435368109478 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
BASIC zrkadlová skrinka 900 mm s automatickým dávkovačom a senzorovým sušičom MUM000121
na objednávku2 614,67 €
Pri platbe vopred iba 2 480,00 €
TOWEL zrkadlová skrinka 900 mm s dávkovačom, vodovodnou batériou a zásobníkom MUM000117
na objednávku3 173,25 €
Pri platbe vopred iba 3 010,00 €
3 788,76 €
Pri platbe vopred iba 3 594,00 €


