VENETA stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm VN03
VENETA stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm VN03
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VN03 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VENETA |
| Výška | 126 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.1250 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913818066 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
ROYAL FAMILY bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 0370OT25K7
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Erik prisadený sprchový set s dažďovou sprchou a sprchovou batériou Caro, chróm - 746640205-00
expedícia do 10 dní72,09 €

