Ventil pre bidetové sprchy, s hadicou 120cm, chróm JS121
Ventil pre bidetové sprchy, s hadicou 120cm, chróm JS121
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-JS121 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer zátky | 48 mm |
| Dĺžka | 1200 mm |
| Výška | 73 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Studená alebo predmiešaná voda |
| Hmotnosť / ks | 0.8300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913818103 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
DELUXE bidetová sprcha s držiakom, chróm 12327205017
expedícia do 8 dní19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
BEMETA OMEGA: madlo 600 mm, priemer 25mm 104204342
na objednávku41,54 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Bidetová sprcha s dvojventilom na napojenie vody na WC nádržku 1209-04
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Nástenný ventil s ručnou bidetovou sprškou a bezpečnostnou poistkou, guľ., chróm SG107
na objednávku141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Nástenný ventil s ručnou bidet. spŕškou a bezp. poistkou, okrúhly, čierna mat SG107NE
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €


