VERMET WC kombi misa, zadný/spodný odpad, biela VR038-432
VERMET WC kombi misa, zadný/spodný odpad, biela VR038-432
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VR038-432 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 37x40,7x63,5 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Výška | 407 mm |
| Hloubka | 635 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913963773 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | mísa |
| Typ odpadu | vario |
Doporučujeme přikoupit
VERMET WC nádržka vrátane splachovacieho mechanizmu, biela VR038-208
expedícia do 8 dní62,90 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RIGA WC kombi, zadný odpad, vrátane splachovacieho mechanizmu RG601
expedícia do 8 dní125,41 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
RIGA WC kombi, spodný odpad, vrátane splachovacieho mechanizmu RG801
expedícia do 8 dní125,41 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
JOSE WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, zadný odpad, biela PS8812
expedícia do 8 dní113,97 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €

