VERSI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, bronz RV041/18
VERSI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, bronz RV041/18
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV041/18 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 116 mm |
| Výška | 116 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987762 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
ANTEA hlavová sprcha, priemer 200mm, bronz SOF2006
expedícia do 8 dní241,58 €
Pri platbe vopred iba 229,00 €
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/bronz DOC26
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
426,59 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, otočný prepínač, čierna mat/chróm UT044BC
na objednávku452,90 €
Pri platbe vopred iba 418,00 €
TRAX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 685
expedícia do 8 dní227,34 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €

