VERSI stojanková umývadlová batéria vysoká, predĺžená hubica, bronz RV007/18
VERSI stojanková umývadlová batéria vysoká, predĺžená hubica, bronz RV007/18
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV007/18 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 325 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 223 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987632 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
RETRO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, bronz 9596
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND BLACK závesné kozmetické zrkadlo ? 180 mm, čierna XR006B
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
BEMETA DARK: Kozmetické zrkadlo O190 mm 112201510
na objednávku72,64 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €


