VICTORIA umývadlová stojanková batéria kohútiková, chróm VC02
VICTORIA umývadlová stojanková batéria kohútiková, chróm VC02
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VC02 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VICTORIA |
| Šírka | 171 mm |
| Výška | 102 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Výbava | Klasická |
| Hmotnosť / ks | 1.1870 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913820465 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-50mm, chróm TF6001
expedícia do 8 dní17,34 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8" s filtrom, anticalc, chróm 02402MAC
expedícia do 8 dní9,96 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo 50x47cm, čierna mat 9430126
na objednávku387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
Umývadlo Ravak Yard 40,5x50 cm čierna mat bez otvoru pre batériu, bez prepadu XJX0D040000
na objednávku269,23 €


