VIENNA nástenná vaňová batéria kompletná, chróm VO010
VIENNA nástenná vaňová batéria kompletná, chróm VO010
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VO010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VIENNA |
| Šírka | 281 mm |
| Hĺbka | 222 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 3.4740 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866609 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
ANTEA nástenná vaňová batéria kompletná, chróm 3011
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar L Duo posuvné sprchové dvere 140 cm, priehľadné, čierne - 871-140-003-02-70
expedícia do 10 dní494,73 €
1 607,02 €
Pri platbe vopred iba 1 488,00 €
Sprchové dvere Mexen Lunar-F pravé skladacie 140 cm, priehľadné, ružové zlato - 836S-140-050-60-00-P
expedícia do 10 dní465,28 €

