VIENNA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, bronz (LO41861BR) VO041BR
VIENNA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, bronz (LO41861BR) VO041BR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VO041BR |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VIENNA |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 160 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.1430 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866654 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTEA držiak sprchy s vyústením, bronz 981R6 56441
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, bronz SAL0036
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
Mohlo by vás zaujímať

