VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm (LO41863) VO042
VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm (LO41863) VO042
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VO042 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VIENNA |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 160 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.5290 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866661 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ANTEA posuvný držiak sprchy, 570mm, chróm SAL0031
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
EPOCA ručná sprcha, 210mm, mosadz/chróm DOC101
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
DREAMART hlavová sprcha, priemer 208mm, nerez SOF2000
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
Mohlo by vás zaujímať
421,63 €
Pri platbe vopred iba 389,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UT042VB
expedícia do 8 dní203,87 €
Pri platbe vopred iba 188,00 €
485,90 €
Pri platbe vopred iba 449,00 €


