VIENNA stojanková umývadlová batéria s výpustou, ECO karatuša, chróm VO002-01
VIENNA stojanková umývadlová batéria s výpustou, ECO karatuša, chróm VO002-01
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VO002-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VIENNA |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 218 mm |
| Hloubka | 165 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 81 mm |
| Ostatní | S výpustí, Úsporná ECO |
| Hmotnost / ks | 2.4610 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913970061 |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chróm, pár NOV76MAC
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX telo stojančekové umývadlové batérie vysoké bez výpuste , čierna mat UT007B-1
expedícia do 8 dní278,93 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
172,61 €
Pri platbe vopred iba 159,00 €
113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €


