VIOLA 91 keramické nábytkové umývadlo 91x51,5 cm 42091
VIOLA 91 keramické nábytkové umývadlo 91x51,5 cm 42091
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-42091 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 91x51,5 cm |
| Šírka | 910 mm |
| Hĺbka | 515 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 22.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913945 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere pravé / 1 strana roh.vstupu aluchróm číre CA1CD0805007
expedícia do 12 dní850,34 €
Pri platbe vopred iba 787,00 €
1 135,67 €
Pri platbe vopred iba 1 051,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CG0805087
na objednávku977,99 €
Pri platbe vopred iba 905,00 €

