VISO okrúhle LED podsvietené zrkadlo, priemer 60cm VS060
VISO okrúhle LED podsvietené zrkadlo, priemer 60cm VS060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VS060 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Technické parametre:
- Príkon: 20 W/m
- 96 LED/m
- CRI (Ra): >80
- Napájacie napätie: 12 V
- LED driver 230 V/12 V, IP44
- Ovládanie zrkadla cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VISO |
| Rozmer | 60 cm |
| Priemer zátky | 600 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 30 mm |
| Typ zrkadla | Podsvietené zrkadlá |
| Tvar | Kruh |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 1650 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 5.2800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913885594 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
na objednávku
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 130 x 90 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8C2L-130-090-55-00-3S
expedícia do 10 dní665,53 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 130 x 90 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2-130-090-95-00
expedícia do 10 dní512,40 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 130 x 90 cm, priehľadný, čierny - 8C2L-130-090-70-00-3S
expedícia do 10 dní636,08 €


