VIVA D MONOLITH nástenná stojaca vaňa 170x75x60cm, biela/čierna 89119MB
VIVA D MONOLITH nástenná stojaca vaňa 170x75x60cm, biela/čierna 89119MB
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-89119MB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x75x60 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá/Černá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Nástěnné |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 40.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729082897 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VIVA A MONOLITH rohová vaňa 170x75x60cm, biela 61001
na objednávku1 657,01 €
Pri platbe vopred iba 1 573,00 €
LIBERTA D nástenná akrylátová vaňa 170x78x60cm, biela 20392
expedícia do 8 dní1 548,09 €
Pri platbe vopred iba 1 434,00 €
VIVA D MONOLITH akrylátová vaňa 170x75x60cm, biela 89119M
expedícia do 8 dní1 638,79 €
Pri platbe vopred iba 1 518,00 €

