VIVA D MONOLITH nástenná stojaca vaňa 180x75x60cm, biela 89139M
VIVA D MONOLITH nástenná stojaca vaňa 180x75x60cm, biela 89139M
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-89139M |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 180x75x60 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Nástěnné |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 44.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729029519 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLARON 340/180-U 521610 dvojdrez, hlavný drez vpravo nerez hodvábny lesk, pod dosku
na objednávku899,70 €
Pri platbe vopred iba 833,00 €
Blanco CLARON 340/180-U 521609 dvojdrez, hlavný drez vľavo nerez hodvábny lesk, pod dosku
na objednávku899,70 €
Pri platbe vopred iba 833,00 €
Blanco ZEROX 340/180-U 521614 dvojdrez, hlavný drez vpravo hodvábny lesk drez pod dosku
na objednávku827,69 €
Pri platbe vopred iba 766,00 €

