VIVA D MONOLITH nástenná stojaca vaňa 180x75x60cm, biela/čierna 89139MB
VIVA D MONOLITH nástenná stojaca vaňa 180x75x60cm, biela/čierna 89139MB
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-89139MB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 180x75x60 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá/Černá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Nástěnné |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 44.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729029526 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Unix UN 13058KN-26 Držiak pohárika chróm
do týždňa v e-shope20,81 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
ROLLER pohár na postavenie, béžová 2105109 58789
expedícia do 8 dní12,28 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €

