VIVA L hydromasážna vaňa, 175x80x47cm, Active Hydro-Air, chróm 57275
VIVA L hydromasážna vaňa, 175x80x47cm, Active Hydro-Air, chróm 57275
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-70119.2010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 53.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079286 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 50 x 202 cm, 8 mm priehľadná, chróm - 800-050-104-01-00
expedícia do 10 dní206,14 €
Mexen Kioto-X Sprchová zástena 50 x 200 cm, 10 mm priehľadná, biela - 800-050-101-20-00-X
expedícia do 10 dní141,35 €
Mexen Kioto-X Sprchová zástena 50 x 200 cm, hmla 10 mm, kartáčovaná pištoľovo sivá - 800-050-101-66-30-X
expedícia do 10 dní161,99 €

