VIVA L hydromasážna vaňa, 175x80x47cm, Attraction Hydro, chróm 57276
VIVA L hydromasážna vaňa, 175x80x47cm, Attraction Hydro, chróm 57276
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-70119.3010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 46.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079125 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 150 x 70 cm, priehľadný, chróm - 8C2L-150-070-01-00-3S
expedícia do 10 dní612,52 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 150 x 70 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2-150-070-95-00
expedícia do 10 dní515,36 €
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 150 x 70 cm, priehľadný, čierny - 8C2L-150-070-70-00-3S
expedícia do 10 dní612,52 €

