VIVA L hydromasážna vaňa, 185x80x47cm, Active Hydro-Air, chróm 57299
VIVA L hydromasážna vaňa, 185x80x47cm, Active Hydro-Air, chróm 57299
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72099.2010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x80x47 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 55.7100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079170 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
2 913,69 €
Pri platbe vopred iba 2 766,00 €
1 831,48 €
Pri platbe vopred iba 1 739,00 €
2 626,65 €
Pri platbe vopred iba 2 494,00 €

