VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 170x75x60cm, biela/čierna 70119MB
VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 170x75x60cm, biela/čierna 70119MB
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-70119MB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | MONOLITH |
| Rozmer | 170x75x60 cm |
| Dĺžka | 1700 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Farba | Bielo-čierna |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Inštalácia do ľavého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Hmotnosť / ks | 39.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729002147 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 675mm, zátka 72mm, biela 71685W
expedícia do 8 dní214,55 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Rea Predná lišta sprchovej vaničky 130cm, čierna REA-K4304
expedícia do 12 dní30,44 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €


