VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 180x75x60cm, biela/carina
VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 180x75x60cm, biela/carina
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72099M.41 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 180x75x60 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá/Černá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078227 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
RIVIERA obklad Liso Niza Blue 10x10 (1,2m2) ADRI1016
na objednávku75,45 €
Pri platbe vopred iba 70,00 €
RIVIERA obklad Liso Malvarrosa 10x10 (1,2m2) ADRI1001
na objednávku75,45 €
Pri platbe vopred iba 70,00 €
RIVIERA obklad Liso Cadaques Gray 20x20 (1,2m2) ADRI1005
na objednávku59,52 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €


