VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 180x75x60cm, biela/siena
VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 180x75x60cm, biela/siena
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72099M.42 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 180x75x60 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá/Modrá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078234 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | modrá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 820,92 €
Pri platbe vopred iba 1 729,00 €
VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 180x75x60cm, sivá
na objednávku1 732,04 €
Pri platbe vopred iba 1 644,00 €
VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 180x75x60cm, biela 72099M
expedícia do 8 dní1 506,20 €
Pri platbe vopred iba 1 396,00 €


