VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 180x75x60cm, biela/verde
VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 180x75x60cm, biela/verde
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72099M.44 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 180x75x60 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 267.00 l |
| Barva | Bílá/Zelená |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078258 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | zelená |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
ODESSA pneumatická vaňová zástena 970 mm, strieborný rám, číre sklo 37127
expedícia do 8 dní560,60 €
Pri platbe vopred iba 519,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Comad SET-LXBL 70CM S SKY WH Nábytková zostava 70 cm s nábytkovým umývadlom SKY
expedícia do 10 dní321,01 €
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 70 cm, 2 zásuvky, matne šedá - 91A10-07047-2-BFF62
expedícia do 10 dní318,04 €


