VIVA R hydromasážna vaňa, 175x80x47cm, Active Hydro-Air, chróm 57281
VIVA R hydromasážna vaňa, 175x80x47cm, Active Hydro-Air, chróm 57281
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-78119.2010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 175x80x47 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 470 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 53.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079019 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KERAMIA PRE skrinka s umývadlom a zásuvkou 70cm PRO70Z
expedícia do 4 dní208,01 €
Pri platbe vopred iba 198,00 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 70 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, matný grafit - 91A20-07023-1-BF71
expedícia do 10 dní203,21 €
ALTAIR umývadlová skrinka 67x60x45cm, biela AI270
expedícia do 8 dní243,59 €
Pri platbe vopred iba 232,00 €

