VIVA R MONOLITH asymetrická vaňa 170x75x60cm, biela/verde
VIVA R MONOLITH asymetrická vaňa 170x75x60cm, biela/verde
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-78119M.44 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 170x75x60 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Barva | Bílá/Zelená |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 39.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078388 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | zelená |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňovej skrinky 70 x 20 cm, dub - 91A20-0700-235-1-81
expedícia do 10 dní35,34 €
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 61,5x74x32cm, biela, 2x dvierka 51063
expedícia do 8 dní121,61 €
Pri platbe vopred iba 116,00 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 70 cm, 2 zásuvky, drážkovaná, dub - 91A20-07047-2-BFF81
expedícia do 10 dní303,34 €


