VIVA80 panel čelná výška 10cm GP558
VIVA80 panel čelná výška 10cm GP558
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GP558 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Rozmer | 80x10 cm |
| Dĺžka | 800 mm |
| Výška | 100 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Inštalácia | Panel čelný |
| Rádius | R550 |
| Hmotnosť / ks | 1.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913800962 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 3 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Blanco ZIA 9 E 526031 dvojdrez čierna drez vstavaný
na objednávku374,06 €
Pri platbe vopred iba 346,00 €
Blanco ZIA 9 E 526030 drez rohový čierna drez vstavaný
na objednávku403,23 €
Pri platbe vopred iba 373,00 €
Blanco ZIA 9 E 514750 drez rohový biela drez vstavaný
na objednávku403,23 €
Pri platbe vopred iba 373,00 €

