Výtokové ramienko k batérii, 320mm, ploché zvýšené, chróm 43998
Výtokové ramienko k batérii, 320mm, ploché zvýšené, chróm 43998
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-43998 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Délka | 320 mm |
| Šířka | 28 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Ploché |
| Instalace | K baterii |
| Hmotnost / ks | 0.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913910173 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba batérie | chrom |
| Odtieň drezu | chrom |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Podobný tovar
Výtokové ramienko k batérii, 370mm, ploché, chróm 43992
expedícia do 8 dní8,73 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Výtokové ramienko k batérii, 370mm, ploché zvýšené, chróm 43999
expedícia do 8 dní9,11 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 1800 mm, bočné pripojenie, 2308 W, biely - W421-060-180-00
expedícia do 10 dní185,58 €
237,92 €

